Close

Preču atgriešana & Līdzekļu atmaksa

Preču atgriešana & Līdzekļu atmaksa

Jūs varat atgriezt preces 14 dienu laikā, ja vēlaties atcelt pasūtījumu, prece neatbilst Jūsu prasībām vai esat saņēmis to bojātu.

ATCELŠANA

Ja vēlaties atcelt pasūtījumu, dariet to zināmu mums pēc iespējas ātrāk. Mēs pasūtījumus apstrādājam uzreiz pēc to saņemšanas, kas nozīmē, ka tie tiek izsūtīti ļoti ātri pēc pasūtījuma saņemšanas. Ja prece nav bojāta un atbilst pasūtītajai, tā ir jāatgriež 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas un informējot mūs par saviem nodomiem ar e-pasta starpniecību rakstot uz store@putti.lv. Lūdzu, neaizmirstiet norādīt savu kontaktinformāciju. Ja Jums ir jebkādi jautājumi, sazinieties ar mums rakstot epastu uz store@putti.lv vai zvanot +371 6721 4229.

BOJĀTAS PRECES

Ja saņemat bojātas vai nepareizās preces, lūdzam pēc iespējas ātrāk sazināties ar mums nosūtot epastu uz store@putti.lv. Lūdzu pievienojiet pasūtījuma numuru un preces aprakstu. Lai nodrošinātu ātrāku pieprasījuma apstrādi, mēs varam lūgt nosūtīt mums foto materiālus.

LĪDZEKĻU ATGRIEŠANA

Lūdzam ņemt vērā, ka paziņojot par preces atgriešanu pēc augstākminētās shēmas (pēc iespējas ātrāk sazinoties ar mums ar epasta starpniecību), paātrinās naudas līdzekļu atmaksu. Ja atgrieztie produkti tiks saņemti un tiks konstatēti komunikācijā minēto faktu atbilstība realitātei, līdzekļi uz maksājumam izmantotās kartes tiks atgriezti 30 dienu laikā.

ADRESE UN SŪTĪŠANA

Lūdzam ņemt vērā, ka Jūsu sūtīšanas izdevumus varēsim atlīdzināt tikai gadījumos, ja tiks nosūtīta nepareizā prece vai tā būs bojāta. Tiesa, mēs atgriezīsim līdzekļus, kas ir tikuši samaksāti par oriģinālā pasūtījuma piegādi Jums.

Adrese preču atgriešanai: Mākslas galerija PUTTI, Mārstaļu iela 16, Rīga, LV – 1050, Latvija.

Tāpat lūdzam ņemt vērā, ka līdz brīdim, kad saņemam atpakaļ atgriežamās preces, par tām esat atbildīgs Jūs. Lai parūpētos par to, ka viss notiek atbilstoši šeit aprakstītajām situācijām, iesakām izvēlēties uzticamus pasta/piegādes pakalpojumus.